• Головна
  • 14 дитячих закладів Житомирської області готуються до оздоровчого сезону
14:46, 11 квітня 2017 р.

14 дитячих закладів Житомирської області готуються до оздоровчого сезону

14 дитячих закладів Житомирської області активно готуються до оздоровчого сезону. Головним моментом, на який сьогодні керівники дитячих оздоровчих закладів мають звернути особливу увагу, є безпека дітей.

 На цьому наголосив сьогодні, 11 квітня, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута під час засідання обласного штабу з питань підготовки та організації оздоровлення та відпочинку дітей.

 Представники управлінь Держпродспоживслужби, ДСНС та Держпраці у Житомирській області закликали керівників закладів звернути особливу увагу на дезінфекцію, забезпечення питною водою, організацію протипожежної безпеки та навчання і відбір персоналу.

 Довідково:

Відповідно до завдань, визначених обласною комплексною Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, у 2017 році необхідно забезпечити оздоровлення і відпочинок 40 тисяч дітей області.

 За рахунок бюджетних коштів у 2017 році заплановано оздоровити не менше 18 000 дітей області. В обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачені видатки в розмірі 11 млн 140,6 тис. гривень.

#житомир #діти #оздоровлення
Оголошення
live comments feed...