• Головна
  • У Житомирі відбудеться фотовиставка оператора обласного телебачення Валеріана Антоновича
16:20, 11 квітня 2017 р.

У Житомирі відбудеться фотовиставка оператора обласного телебачення Валеріана Антоновича

З 12 по 30 квітня, в телецентрі  відкриється фотовиставка Валеріана Антоновича "Один із вас".     Проект, присвячений до 25 –річчя Житомирського обласного телебачення, включає більше 70-ти фотографiй різних періодів роботи і творчості автора.

Початок о 16:00.

Відомийфотохудожник, оператор,  журналіст-репортер,  викладач коледжу Київського Національного університету технологій та дизайну Валерiан Антонович став одним з перших операторів Житомирського телебачення у 1992 році. Разом з колегами записував перші передачі, проводив зйомки інформаційних програм, економічних, соціальних, історико-культурних і мистецьких проектів, телетрансляцій. Відтворював самобутню Житомирщину і Незалежну Україну, зорю  якої  зустрів ще в легендарній акції «живий ланцюг», символі єдності України  (1990р.) Пізніше, працюючи оператором в Національній телекомпанії України і фотографом в інформаційних виданнях, щоразу опинявся в епіцентрі важливих подій. У Києві в Національній бібліотеці ім. Вернадського відбувся виставковий старт фотохудожника і репортера, який згодом загострив  тематику матеріалів, як того вимагав час і буремні події Майдану. Важливим етапом його творчості став волонтерський рух, який знайшов відображення у всеукраїнських виставкових проектах спільно з Товариством  Червоного Хреста і акції «Життя заради миру» в рамках загальнонаціональної програми «Людина року».

На виставці представлені різножанрові фотографії, з них найбільше улюблені автором  – репортаж та пейзаж. Зворушує свiт флори i фауни - нагадування  людству про екологічну вiдповiдальнiсть. Цікавими є портрети звичайних українців, господарів своєї землі, майстрів і митців, які цінують радість буття.  На світлинах, що відображають Революцію Гідності 2013-2014рр., героїв об’єднує і загартовує вогонь свободи, вони ж проявляють найкращі риси людяності і самопожертви. Фотографії останнього періоду висвітлюють драматичнi долi бiйцiв АТО, якi вражають силою духу.

У програмі заходу –презентація книги письменника і журналіста Василя Базіва «Армагеддон на Майдані», ілюстрованої світлинами Валеріана Антоновича.

Фотовиставка  працюватиме щодня з 10:00 до 18.00 (вихідні –неділя, субота )  за адресою: вул.  Театральна, 7 (другий поверх).

#житомир #фотовиставка #валеріанантонович
Оголошення
live comments feed...