• Головна
  • У Житомирі напередодні Великодня рятувальники провели інструктажі в храмах
09:31, 12 квітня 2017 р.

У Житомирі напередодні Великодня рятувальники провели інструктажі в храмах

 Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. Це свято пов’язане зі скупченням великої кількості людей в храмах та масовим використанням ними відкритого вогню, зокрема свічок в релігійних закладах. З метою попередження надзвичайних подій під час богослужінь на Великдень, рятувальники проводять роз’яснювальну роботу.

12 квітня працівники Житомирського міського відділу Управління ДСНС Житомирщини провели перевірки стану пожежної безпеки культових споруд обласного центру.

Під час перевірок фахівці ДСНС звертали особливу увагу на виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем, свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки, стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання.

Також настоятелям церков було роз’яснено порядок дій на випадок виникнення пожежі, вручено відповідні пам’ятки та підписані спільні звернення до вірян, в яких відображені всі основні правила пожежної безпеки в храмах.

Надзвичайники сподіваються, що проведена робота не буде марною – священнослужителі та церковна громада усвідомлюють відповідальність, яка покладається на них щодо дотримання правил пожежної безпеки.

#житомир #рятувальники #церква #інструктаж
Оголошення
live comments feed...