• Головна
  • У Житомирі відзначили Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона
10:02, 12 квітня 2017 р.

У Житомирі відзначили Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

Цілком символічно, що саме червоні тюльпани отримали учасники акції, яка відбулася 11 квітня в обласному медичному консультативно-діагностичному центрі з нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона.

Про це інформує прес-центр УОЗ.

«Ми сьогодні запросили на цей захід людей, яких доля об’єднала у подоланні хвороби Паркінсона. Ми прагнемо, аби вони були більше поінформовані щодо цієї недуги, сучасних методів її лікування, мали можливість зайвий раз проконсультуватися з фахівцями, поспілкуватися між собою та обговорити питання, які їх цікавлять. Наприклад, чимало запитань виникає з приводу тих чи інших препаратів, дієтичного харчування, фізичного навантаження тощо. Слід зазначити, що з кожним днем зростає й кількість членів обласної громадської благодійної організації «Паркінсон», яка була створена нами минулого року», - розповідає організатор заходу обласний позаштатний невролог Наталія Герасимчук.

Учасники акції отримали також буклети «Поради на кожен день пацієнту з хворобою Паркінсона», невеличкі подаруночки та продовжили спілкування за чаюванням.

При обласному медичному консультативно-діагностичному центрі діє кабінет для надання допомоги особам з даною патологією.

Нагадаємо, що У Житомирській області майже 790 тисяч хворих підпадають під дію програми «Доступні ліки».

#житомир #паркінсон #тюльпани
Оголошення
live comments feed...