• Головна
  • На Житомирщині з'явилась ще одна ділянка «журналістського» лісу
13:01, 12 квітня 2017 р.

На Житомирщині з'явилась ще одна ділянка «журналістського» лісу

Нову, уже 8-у ділянку «журналістського» лісу висадили представники засобів масової інформації разом з лісівниками на Житомирщині.

Таким чином мас-медійники щороку долучаються до вкрай важливої справи: примноження зелених багатств нашого краю. Нині вони можуть похвалитися «шматочками» лісу, створеного їх руками в Любарському, Новоград-Волинському, Овруцькому, Олевському, Народицькому районах. 

Садити лісові культури цього року журналістам довелося в дещо незвичних умовах. Підготовлена ділянка   розміщена в пониженій місцевості, та ще й до того напередодні пройшли рясні дощі. Отож звичні рядочки виявилися надто перезволоженими. Розгубленості гостей зарадили лісівники: в таких випадках садіння проводиться не в дно борозни, а в пласт. І робота закипіла.

Цьогоріч до заходу долучилися рятувальники: заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС в Житомирській області Олег Держанівський з представником прес-служби установ.

 «Ми створюємо культури сосни звичайної на неугіддях, - пояснив Василь Зарічний, в.о. директора Житомирського військового лісгоспу, на території якого й проводився захід. – Раніше тут був сінокіс. Нині потреба у ньому відпала, так як господарство не користується гужовим транспортом. Тепер тут буде ліс, і чим більше його буде поблизу обласного центру -  тим краще».

#житомир #ліс #журналісти #садіння
Оголошення
live comments feed...