• Головна
  • В Житомирі наркоманів шукатимуть під час рейдів у нічних клубах
14:56, 26 червня 2012 р.

В Житомирі наркоманів шукатимуть під час рейдів у нічних клубах

З нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби зі зловживання наркотиками в Житомирі представники соцслужб спільно з правоохоронними органами 26 червня обговорили план подальших профілактичних дій.

Зокрема, обговорити нинішні проблеми з наркоманією та її поширенням серед молоді на круглий стіл зібралися  директор Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради О. Юрченко, начальник служби у справах дітей міської ради Н. Косяк, заступник начальника відділу по боротьбі із незаконним обігом наркотиків УМВС у Житомирській області І. Мнішенко, психолог підліткового кабінету Житомирського наркологічного диспансеру О. Стрілецьку, директор ГО «Перспектива» О. Котвицький та дільничний інспектор міліції Корольовського РВ УМВС.

Виходячи із опрелюдненої статистики і тієї ситуації, що сьогодні склалася в місті серед молоді (зловживання, зберігання, виготовлення, поширення наркотичних засобів) було вирішено надалі налагодити більш тісну співпрацю між різними установами, а також здійснити рейди у нічні та розважальні заклади міста, де не лише відпочиває молодь, але й підлітки.

На сьогодні кожна з організацій здійснює профілактичну роботу серед молоді, але цього недостатньо і інколи саме такі рейди допомагають і молодим людям і їх батькам усвідомити, що наркоманія - це проблема, яка вимагає нагального вирішення всесторонньо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...