• Головна
  • У Житомирі готуються відзначити День Європи
Іміджевий проект
10:35, 14 квітня 2017 р.

У Житомирі готуються відзначити День Європи

Іміджевий проект

Дні Європи в Україні традиційно святкують в другій половині травня. Цього року Житомир прийматиме гостей 19 та 20 травня. І якщо минулого року ця подія була організована в рамках загальноміського свята, то цього річ планується провести низку заходів із офіційними делегаціями міст-побратимів.

«Сьогодні нам є що показати європейцям. Житомир змінюється і в період глобалізації та пришвидшення ритму життя міста, ми маємо стати конкурентними не лише в економіці та виробництві. Культурний обмін, освітні проекти та можливості для молоді – це те що ми можемо взяти у наших побратимів», - наголосила  начальник управління культури міської ради Ніна Рябенко.

Наразі виконавчий комітет міської ради готує програму відзначення Днів Європи. Вже розіслані запрошення для офіційних делегацій в міста-побратими Кутаїсі (Грузія), Монтана (Болгарія), Плоцьк (Республіка Польща), Битом (Республіка Польща). Також запросили польських високопосадовців для відкриття пам’ятної дошки президенту Республіки Польща Леху Качинському, який загинув в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня 2007 року.

Святкування відбудеться в декількох локаціях, зокрема на вулиці Михайлівській планується проведення панельної дискусії за участі гостей із міст побратимів та місцевих лідерів, а також фестивалю національно-культурних товариств Житомира.

На майдані Сергія Корольова організують святковий концерт за участі житомирських та іноземних колективів. Також святкові дійства плануються на Новому та Старому бульварі.

Крім того в програму відзначення, цього року внесли фестиваль «Джазомир». Наразі триває робота у депутатських комісіях, адже депутати мають виділити кошти на організацію заходів.

#житомир #деньєвропи #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...