• Головна
  • Увага: на дорозі діють шахраї під виглядом міліції!
10:10, 27 червня 2012 р.

Увага: на дорозі діють шахраї під виглядом міліції!

Члени незаконних постів  «патрулюють» на власних автомобілях з використанням форменого одягу, подібного до форми працівників міліції. При цьому шахраї для зупинки транспортних засобів використовують предмети, схожі на жезл або диск з червоним світлоповертачем. Лжеінспетори примушують водіїв сплачувати кошти за видачу їм так званих «екологічних карток».
Працівники ДАІ застерігають: оплатне проведення замірів рівня окису вуглецю та придбання «екологічних карток» не передбачене жодним нормативним актом України.
Згідно з Правилами дорожнього руху право примусової зупинки транспортного засобу мають лише працівники міліції. Тому, якщо вас намагаються зупинити підозрілі люди на автомобілях без спецпофарбування, проблискових маячків і відомчих міліцейських номерних знаків синього кольору, не реагуйте на їх вимоги і продовжуйте рух.
Про даний факт необхідно відразу ж повідомити за телефоном міліції «102» і вказати місце зустрічі з лжеінспекторами, а по можливості – ще й марку та номер їх автомобіля. Дана інформація буде відразу ж передана найближчому патрулю ДПС, який вживатиме всіх необхідних заходів до затримання шахраїв.
На особистому автомобілі нести службу заборонено. Екіпаж обов'язково повинен бути в складі двох чоловік. На заміських трасах патрулювання на службових автомобілях ДПС здійснюється в русі, стояти на місці дозволяється для документування порушення ПДР, забезпечення спеціальних заходів, а також для оформлення ДТП.
При зупинці автомобіля інспектор ДПС зобов'язаний вказати жезлом на транспортний засіб, а потім – на місце на узбіччі, де рекомендується зупинитися водієві. Інспектор повинен підійти, чітко  представитися і вказати причину зупинки, на вимогу водія – пред'явити своє службове посвідчення.
Як повинен виглядати інспектор ДАІ?
-  Інспектори дорожньо-патрульної служби (ДПС) ДАІ одягнені у формений одяг синього кольору. Сорочка – світло-синя, брюки – темно-сині з тонкою червоною смугою з боків, на голові – темне-синє кепі з гербом України.
-  Табельна зброя носиться в кобурі, закріпленій на поясі. І кобура, і ремінь – білого кольору.
- На обох рукавах нашиті шеврони: на лівому плечі – із загальною інформацією про силову структуру («Україна МВС»), на правому плечі – про місце в структурі МВС («Дорожньо-патрульна служба» або «Державна Автомобільна інспекція»).
-  Нагрудний знак закріплюється на сорочці або кітелі з лівого боку. На ньому: двозначне буквосполучення, що позначає код регіону України, серійний номер (індивідуальний для кожного інспектора ДПС) і напис «МВС України».
-  При собі працівник служби повинен мати планшет із бланками протоколів про адміністративні порушення та службове посвідчення працівника міліції з інформацією про структуру МВС.
-  Працівники спеціального загону ДАІ одягнуті в білу сорочку та носять темно-сині кашкети. На нагрудному знаку перед серійним номером інспектора – замість коду регіону буквосполучення «СЗ» – «Спеціальний загін». Решта деталей уніформи – аналогічна форменому одягу звичайних працівників ДПС.

Увага: на дорозі діють шахраї під виглядом міліції!, фото-1
Увага: на дорозі діють шахраї під виглядом міліції!, фото-2
Увага: на дорозі діють шахраї під виглядом міліції!, фото-3
Увага: на дорозі діють шахраї під виглядом міліції!, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...