• Головна
  • Житомирська область приєдналася до програми «Здоров’я жінок України»
15:25, 27 червня 2012 р.

Житомирська область приєдналася до програми «Здоров’я жінок України»

Угоду про партнерство між Житомирською облдержадміністрацією та Програмою USAID «Здоров’я жінок України» було підписано 26 червня. В урочистій церемонії брали участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих і директор програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» Лаурентіу Стан.
Програмою USAID «Здоров’я жінок України» передбачено сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок і сімей держави шляхом покращення використання сучасних практик щодо надання послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я як альтернативи непланованим вагітностям і абортам.
Від імені обласної державної адміністрації Ярослав Долгих подякував директору програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» Лаурентіу Стану за небайдужість до проблем України та Житомирської області зокрема. «Маючи багаторічний досвід співпраці з USAID, можу підтвердити, що всі проекти, які реалізовує на території України ця міжнародна інституція, корисні для нашої держави. Я сподіваюсь, що і цей проект матиме таке ж значення і наші показники, і наша робота завдяки цій співпраці покращаться», – окреслив значущість проекту заступник очільника області.
Звертаючись до присутніх, Лаурентіу Стан повідомив, що наразі програма реалізовується у 16-ти областях України, а тому відкриття її зокрема в Житомирському регіоні є важливим кроком. Житомирська і Кіровоградська області є першими українськими регіонами, на території яких стартуватиме проект. «Ми сподіваємося, що наше партнерство на рівні державної адміністрації буде обопільним і ми співпрацюватимемо з різними управліннями на місцевому рівні. Ми плануємо працювати як з медичними працівниками, так і з людьми загалом, змінюючи їхнє ставлення до питань, пов’язаних із плануванням сім’ї, та слідкувати за якістю послуг і інформації, що надаються населенню», – зазначив Лаурентіу Стан. Упровадження програми «Здоров’я жінок України» в нашій державі заплановане до 2016-го року і фінансуватиметься Агентством США з міжнародного розвитку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...