• Головна
  • Сучасний спецодяг для працівників підприємств від компанії "Озон"
Новини компаній
16:30, 18 квітня 2017 р.

Сучасний спецодяг для працівників підприємств від компанії "Озон"

Новини компаній

До відмінних атрибутів будь-якого виробничого процесу можна без вагань віднести спецодяг. Саме тому стало звичним бачити співробітників різних компаній, одягнених в спеціально підібрану уніформу. Одним з головних призначень спецодягу є створення таких умов, при яких виконання обов'язків на своєму робочому місці стає максимально комфортним і безпечним. Адміністрація підприємств повинна бути зацікавлена ​​в забезпеченні персоналу новими видами робочого одягу. Це допомагає підтримувати високі стандарти охорони праці, від яких залежить здоров'я як кожного співробітника окремо, так і ефективність взаємодії всього колективу в цілому.


Якісний спецодяг дає можливість звести до мінімуму ймовірність отримання травм і пошкоджень. Це принципово важливо для організації безперебійних виробничих процесів на будь-якому підприємстві. З цієї причини відповідальні виробники робочого одягу прагнуть використовувати в своїх технологічних циклах тільки передові наукові розробки та новітні матеріали. Залежно від специфіки виконуваних робіт, обов'язкове використання спецодягу може бути закріплено на законодавчому рівні, а конкретні умови його застосування детально описані в правилах по техніці безпеки і відповідних регламентах.


Основним завданням виробників є випуск широкого асортименту спецодягу, який дозволяє комплектувати надійними виробами працівників різних напрямків діяльності:

  • шкідливі і небезпечні виробництва (нафтогазова і хімічна промисловість);
  • будівельна галузь (випуск будматеріалів та надання послуг);
  • підприємства та молодіжні організації медичного профілю (лікарні, поліклініки, стаціонари, будинки відпочинку і пансіонати);
  • воєнізовані і силові підрозділи, пожежні частини, структури МНС;
  • робота в екстремальних умовах (низькі і високі температури, підвищена вологість і запиленість повітря).

Компанія OZON більше 20 років входить в число провідних постачальників спецодягу на український ринок. Великий досвід роботи, власна виробнича база, кваліфікований персонал, налагоджені постачання і збут - ось основні складові, які вигідно відрізняють компанію від конкурентів і допомагають організувати пошиття спецодягу на найсучаснішому рівні. Клієнти компанії можуть ознайомитися з фотографіями, перевагами та характеристиками кожної з моделей спецодягу на сайті компанії www.ozon.com.ua.


Перерахуємо міста, де компанія OZON має свої відділення, і в яких реалізується робоча уніформа: Київ, Запоріжжя, Харків, Одеса, Чернігів, Львів, Хмельницький, Дніпропетровськ та інші (більше 20 представництв в обласних і районних центрах України). У кожному з них вас чекають професійні співробітники, які нададуть консультаційну допомогу з будь-якого питання і допоможуть вибрати оптимальну конфігурацію робочого одягу для вашого підприємства.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...