• Головна
  • Представник Посольства Франції потрапив до Житомирського центру з допомоги безхатченкам
09:27, 18 квітня 2017 р.

Представник Посольства Франції потрапив до Житомирського центру з допомоги безхатченкам

17 квітня до комплексного закладу з надання соціальних послуг особам, які  потрапили у складні життєві обставини, завітав представник Посольства Франції в Україні.

Разом з фахівцями департаменту праці та соціального захисту населення представник посольства ознайомився з роботою закладу, умовами перебування в ньому безпритульних, а також з ходом проведення ремонтних робіт з облаштування відділення для розміщення жінок, що включає жіночий санпропускник та декілька жіночих кімнат.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Вікторія Краснопір повідомила про співпрацю з Посольством Франції в Україні.

«Кошти для проведення вказаних робіт були виділені Посольством Франції в Україні, як донором з надання міжнародної технічної допомоги», - повідомила Вікторія Краснопір.

Під час візиту представник посольства ознайомився з історією створення закладу, етапами його розвитку, а також про життєві історії людей, які потрапили сюди.

«Наразі в приміщенні закладу свій притулок знайшли 46 безхатченків. В свою чергу особи, які перебувають в закладі, долучаються до проведення ремонтних робіт в приміщенні та інших видів робіт, зокрема, по благоустрою та прибиранню міста Житомира. На сьогоднішній день ми виходимо на фінішну пряму в облаштуванні нових кімнат», - розповів Владислав Паламарчук, голова ГО "Милосердя".

Представники посольства визнали роботу щодо облаштування жіночого відділення результативною.

#житомир #посольствофранції #безхатченки #центр
Оголошення
live comments feed...