• Головна
  • Купувати автобуси для Житомира будуть поетапно: перші машини мають поставити ще цього року
Коментар
11:21, 19 квітня 2017 р.

Купувати автобуси для Житомира будуть поетапно: перші машини мають поставити ще цього року

Коментар

На позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати мають розглянути питання про виділення 62 мільйонів гривень на закупівлю 20 низькополих автобусів.

«Ми маємо інвестувати в розвиток громадського транспорту, аби забезпечити безперебійні та комфортні пасажирські перевезення у Житомирі. Зараз ми вже маємо підтримку в депутатських комісіях у цьому питанні», - розповів Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова на прес-конференції 18 квітня.

Минулого тижня виконавчий комітет підготував проект рішення сесії, яким передбачено виділення коштів на купівлю автобусів, наразі триває обговорення цього проекту в депутатських комісіях.

Сьогодні розглядається декілька можливих постачальників техніки. Це українські виробники «Богдан Моторз», білоруська компанія «МАЗ», японська компанія, з виробничими потужностями в Туреччині, «Isuzu» та турецька компанія «Karsan».

«Є пропозиції виробників, зокрема «Isuzu» та  «Karsan», ці компанії пропонують ціну в 80 тисяч євро за одиницю, 3 роки гарантії і 300 тисяч кілометрів пробігу. Наш виробник пропонує понад 3 мільйони гривень за автобус», - наголосив Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

В планах закупити 100 таких автобусів, і це допоможе вирішити проблему транспортного забезпечення в окремих мікрорайонах міста усіх категорій житомирян. Купуватимуть автобуси в декілька етапів, якщо депутати підтримують це рішення, то перші машини мають поставити ще цього року, а наступна партія із 20 одиниць в січні лютому 2018 року.

#житомир #транспорт #автобуси
Оголошення
live comments feed...