• Головна
  • У Житомирі відзначили переможців XX обласної педвиставки
17:11, 20 квітня 2017 р.

У Житомирі відзначили переможців XX обласної педвиставки

Учасники Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2017» та XX обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2017» сьогодні, 20 квітня, отримали нагороди та відзнаки.

 Нагородження переможців відбулось у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за участю голови Житомирської облради Володимира Ширми та т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ольги Липовецької.

 Цьогоріч на Міжнародній виставці, яка відбулась у Києві 16-18 березня, Житомирську область представили 37 навчальних закладів та освітніх установ.

 У конкурсах з тематичних номінацій золоту медаль отримали КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР, науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради, Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тетерівської сільської ради Житомирського району, ліцей № 25 м. Житомира, Житомирський центр розвитку дитини № 53 «АБВГДЕЙКА»; срібну медаль – Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради Житомирського району; бронзову медаль – Народицький дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Народицького району.

 Також педагоги Житомирщини взяли активну участь у ХХ обласній педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини – 2017». На виставку подано 805 матеріалів педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, працівників методкабінетів, центрів, ОТГ. Кращі з них відзначені дипломами.

Голова Житомирської облради Володимир Ширма та т.в.о. начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька привітали учасників та переможців, вручили Почесні грамоти та подяки Міністерства освіти і науки України, золоті, срібні та бронзові медалі Всеукраїнської виставки «Сучасні заклади освіти-2017» та XX обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2017».

Під час заходу у холі Інституту функціонувала виставка дитячих робіт навчальних закладів Тетерівської, Народицької та Вишевицької об’єднаних громад.

Довідково: Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих і актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Мета виставки - об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проектів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави та надати можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання навчальних закладів і наукових установ, представити сучасні засоби навчання, обладнання, інноваційні програми та рішення для впровадження в освітню практику.

#житомир #виставка #педагоги #нагороди
Оголошення
live comments feed...