• Головна
  • У Житомирі провели «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»
09:53, 21 квітня 2017 р.

У Житомирі провели «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 20 квітня відбувся «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад».

Учасниками заходу стали студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області.

Зокрема, під час зустрічі Галина Семенець розповіла присутнім про реформу децентралізації – передумови та законодавчі підстави її проведення, перші результати і досягнення в різних регіонах країни, а також можливості і перспективи для об’єднаних громад.

За її словами, у 2016 році Житомирщина посідала перше місце в країні за кількістю ОТГ. У 2017 році цей процес не зупиняється і вже зараз об’єднанням охоплено більше третини територій області.

Разом з тим, нові ОТГ потребують нових фахівців для розвитку і впровадження різноманітних проектів на підтримку громад у сфері культури, освіти, медицини, соціального захисту, надання послуг, тощо.

У контексті цього студентам ЖНАЕУ презентували наявні вакансії у ОТГ Житомирської області, закликаючи ознайомитися з умовами конкурсів з можливістю подальшого працевлаштування за фахом. Слідкувати за вакантними посадами можна на сайтах ОТГ чи у спільноті Житомирського відділення АМУ в соцмережі.

Нагадаємо, що програма «Національний ярмарок вакансій для ОТГ»  передбачає розгляд та обговорення низки ключових питань: працевлаштування; підготовки персоналу до виконання нових завдань з його подальшим професійним розвитком; впровадження децентралізаційної реформи, однієї із передумов успіху якої є формування спроможних територіальних громад.

#житомир #ярмарок #жнаеу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...