• Головна
  • У Житомирі скасували незаконий спецдозвіл на розробку родовища бурштину
Рішення суду
11:10, 21 квітня 2017 р.

У Житомирі скасували незаконий спецдозвіл на розробку родовища бурштину

Рішення суду

У четвер, 20 квітня 2017 року, позицію прокуратури Житомирської області та Житомирської обласної ради щодо незаконності виданого товариству дозволу на здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки ділянок надр бурштину площею понад 1021 га підтримано Житомирським окружним адміністративним судом.

Таким чином, судом визнано протиправним та скасовано спеціальний дозвіл на користування надрами, виданий Державною службою геології та надр України товариству з обмеженою відповідальністю «Райт Солюшн» з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовища бурштину на ділянці «Стрілка», розташованої між селами Сирниця та Селизівка, що в Олевському районі.

Нагадаємо, що у березні цього року прокуратура Житомирської області, в інтересах обласної ради, заявила до адміністративного суду шість позовів про скасування незаконних дозволів на здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, ділянок надр бурштину площею понад 18 тис га.

Прокуратура області і надалі дотримуватиметься принциповості і послідовності, відстоюючи законність щодо користування надрами, розробки копалин загальнодержавного значення на Поліссі.

Нагадаємо, що На Житомирщині за нелегальний видобуток бурштину чоловік сяде за ґрати.

Читати також:Бурштинова лихоманка: кому дісталась бурштинова монополія на Житомирщині (ВІДЕО).

#житомир #бурштин #суд #райтсолюшин
Оголошення
live comments feed...