• Головна
  • З лісопилень у Житомирському районі поліцейські вилучили необліковану деревину
Фото
14:55, 21 квітня 2017 р.

З лісопилень у Житомирському районі поліцейські вилучили необліковану деревину

Фото

У рамках досудового розслідування поліцейські провели санкціонований обшук на території низки лісопилень у селі під Житомиром, звідки вилучили необліковані колоди дубу. На деревину накладено арешт. Досудове розслідування триває.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом незаконної порубки лісу, працівники Житомирського відділення поліції отримали інформацію про те, що підпільні лісоруби можуть постачати здобуту деревину на обробку у лісопильні в одному із сіл неподалік обласного центру.

– На території села розташовані приміщення колишніх стаєнь, які нині орендує приватна особа і розміщує у них низку лісопилень. Нами було отримано відомості про те, що деревообробні цехи працюють фактично цілодобово, а лісоматеріал приймають у нічний час, - розповів начальник Житомирського відділення поліції Сергій Крошко.

Відтак для перевірки наявних відомостей поліцейські провели на території лісопилень санкціонований обшук. У результаті було виявлено необліковані колоди дубу, походження яких не підтверджувалося або необхідним маркуванням, або відповідними документами.

Підозрілу деревину правоохоронці вилучили і судом на неї накладено арешт. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що На Житомирщині на "гарячому" спіймали крадіїв дубини.

Читати також:На Житомирщині вистежили крадія лісу.

#житомир #лісопильні #обшуки #деревина
Оголошення
live comments feed...