• Головна
  • У Житомирі відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Сергію Ковєшнікову
17:21, 21 квітня 2017 р.

У Житомирі відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Сергію Ковєшнікову

Пам'ятну дошку встановили на фасаді житомирської школи №7, де навчався Сергій Ковєшніков.

Вшанувати пам'ять Сергія Ковєшнікова прийшли учні, духовенство, представники громадськості та влади, а також дружина та син загиблого героя.

Народився він 1962 року у Воронежі. Проживав у Житомирі. За фахом був військовим, закінчив школу прапорщиків, служив у десантних військах. Згодом пішов у відставку, працював в охоронних фірмах. У 2014 році одразу після анексії Криму пішов записуватися до військкомату, однак не підійшов за віком. Тоді Сергій Ковєшніков вирішив йти добровольцем до батальйону "Донбас".

Сергій Ковєшніков загинув 29 серпня 2014 року під час виходу так званим "зеленим коридором" з "Іловайського котла". На околиці с. Червоносільске пожежна машина, у якій був і Сергій Ковєшніков, натрапила на позицію російського танку Т-72 зі складу 6-ї окремої танкової бригади збройних сил РФ і отримала пряме попадання. Загинув разом з Редом, Бані, Туром, Восьмим та Ахімом. 3-го вересня його тіло разом з тілами 96 інших загиблих у "Іловайському котлі" привезли до Дніпропетровського моргу. 16-го жовтня 2014 р. Сергія Ковєшнікова тимчасово поховали на Краснопільському цвинтарі Дніпропетровська, як невпізнаного героя. Згодом його упізнали за тестами ДНК та перепоховали 17 березня 2015 р. на Смолянському кладовищі у Житомирі.

#житомир #меморіальнадошка #школа #ковєшніков
Оголошення
live comments feed...