• Головна
  • У Житомирі відбувся ювілейний фестиваль "Полісся DANCE-2017"
10:08, 23 квітня 2017 р.

У Житомирі відбувся ювілейний фестиваль "Полісся DANCE-2017"

20 квітня в концертній студії облтелецентру в рамках проведення щорічної громадсько-мистецької акції "Я люблю Україну свою" з успіхом пройшов V (ювілейний) фестиваль сучасного молодіжного танцю "Полісся DANCE-2017".

Проведенню заходу сприяли управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради та творчо-мистецьке об'єднання "Шоу Сергія Вікторова".

Цього року конкурсна програма фестивалю "Полісся DANCE-2017" зібрала майже два десятки танцювальних колективів з різних куточків Полісся, які змагались між собою у різних вікових категоріях.

Виступи оцінювала професійна суддівська колегія на чолі з хореографом, педагогом з сучасного танцю Київського денс-центру "My Way", постановником відеокліпів багатьох українських зірок - Максимом Ковтуном. П

ерші місця судді віддали танцювальним командам "Funky Bunch" м. Житомир (молодша), "FDE Crew" м. Малин (середня), "TS-Two" м. Житомир (старша вікові категорії). Переможці отримали  фестивальні кубки, дипломи та матеріальні винагороди.

Протягом вечора зі сцени звучали добре знайомі та нові пісні українських авторів у виконанні фіналістів всеукраїнських телепроектів "Ікс Фактор" та лауреатів конкурсу патріотичної пісні "Пам'ять жива" Дар'ї Собчук, Антона Лукашика, Анастасії Затолюк, Марії Шатило, Юлії Нагорної, Анни Ковальської і багатьох інших. Присутні тепло зустріли виступи учасниць модельних агенцій "Elite Brilliant Models" та "Elite Middle", а також спеціальних гостей заходу – молодіжної групи "KRISTI" і танцювальної команди "T-SQUAD".

Також було проведено соціальний ярмарок під девізом "Ми – надія держави!", де усі бажаючі почерпнули для себе, як у наш час вести здоровий спосіб життя, взяли участь у анонімному анкетуванні та подивились відеокліпи соціальної тематики. Бажаючі ознайомились з українськими поробками ручної роботи. Цьому сприяли обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, обласний медичний центр здоров'я та спортивної медицини, громадські організації "Перспектива", "Милосердя", БО "Нехай твоє серце б'ється", обласна культурно-мистецька спілка народних майстрів та волонтери Житомирського вищого професійного училища будівництва і дизайну, які провели профорієнтаційну роботу.
Фото з фестивалю уже можна переглянути у нашому ФОТОЗВІТІ.

#житомир #фестиваль #танці
Оголошення
live comments feed...