• Головна
  • Міська рада видаватиме малозабезпеченим житомирянам соціальну пластикову картку
15:40, 2 липня 2012 р.

Міська рада видаватиме малозабезпеченим житомирянам соціальну пластикову картку

Так звану „Соціальна картка житомирянина” - спеціальну електронну пластикову карту міська рада хоче видавати тим городянам, які мають соціальні пільги або виплати.

Очікується, що "карта житомирянина" буде використовуватись для адресного надання соціальних пільг, їхнього обліку та контролю. Поки що ініціатива знаходиться на рівні обговорення, а відповідний проект рішення вже з]явився на сайті житомирської міської ради.

Персоніфікована електронна пластикова карта житомирянина має використовуватись як:

- соціальна - цільове використання компенсацій та допомог в залежності від потреб отримувача пільг, реалізація соціальних знижок у сфері торгівлі та послуг;

- транспортна- облік надання пільгових послуг на громадському та залізничному транспорті та здійснення розрахунків за надані послуги;

- житлово-комунальна - забезпечення розрахунків та облік надання пільг при оплаті житлово-комунальних послуг;

- медична - системи медичного страхування та невідкладної допомоги; облік надання та видачі пільгових ліків, зокрема, із запровадженням електронних рецептів.

- платіжна- використання соціальної картки як інструменту доступу до банківського рахунку, адресне перерахування всіх видів соціальних виплат.

Система може вирішувати інші завдання, що забезпечуватимуть власникові картки додаткові послуги та підвищуватимуть споживчі властивості картки.

Пластикову карту можна буде використовувати навіть як ідентифікаційного документу для встановлення особи.

На першому етапі реалізації карткової програми її власникам надаватимуть адресну соціальну допомогу малозабезпеченим громадянам міста. Потім підключать облік перевезення в міському транспорті пільгової категорії громадян міста та забезпечення розрахунків та облік надання пільг при оплаті житлово-комунальних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...