
11:45, 25 квітня 2017 р.
Хлопця, який залишив батьків і пішов збирати цукерки на житомирському кладовищі, знайшли поліцейські
23 квітня під час регулювання дорожнього руху в районі кладовища «Дружба» до патрульних підійшов чоловік і повідомив, що його 8-річний син загубився.
У натовпі, який рухався звідусіль, батько ніяк не міг вистежити свою дитину, яка відлучилася з його дозволу зібрати цукерки.
Охоронці порядку одразу ж долучилися до пошуків дитини.
Обстежуючи прилеглу територію, патрульні виявили маленького хлопчика, що сидів розгублений під деревом.
8-річну дитину поліцейські передали батьку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
11:41, 22 червня
05:45, 12 червня
2
13:01, 21 червня
15:19, 22 червня
