• Головна
  • Житомир розширюватиме співпрацю з Японією та очікує інвестицій
Зустріч
10:03, 26 квітня 2017 р.

Житомир розширюватиме співпрацю з Японією та очікує інвестицій

Зустріч

Житомир відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі та Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю по залученню інвестицій у Житомир після чого на пішохідній Михайлівській житомиряни разом з японською делегацією висадили 11 сакур в рамках проекту «2500 сакур», який реалізовують до року Японії в Україні.

Під час зустрічі йшлось про налагодження економічних зв’язків. Посол Японії Сумі Шігекі наголосив, що його країна зацікавлена в стабільності та розвитку України, та докладатиме зусиль для цього. 

«За роки незалежності Японія надала допомоги Житомиру та регіону на мільйони гривень. Для нас така підтримка дуже важлива. Житомир має потужний потенціал. На минулій сесії міської ради ми виділили кошти на купівлю автобусів для комунального підприємства. один із виробників, який братиме участь у тендері – японський виробник ISUZU», - розповів Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

Також Японія продовжить допомагати Житомирщині спеціальним медичним обладнанням.

За словами Геннадія Зубка, Уряд Японії і Посол після аварії на Чорнобильській АЕС постійно допомагає Україні медичним обладнанням, гуманітарною допомогою, коштами. У Житомирі зараз знаходиться ендоскопічне обладнання, передане Урядом Японії Житомирській обласній лікарні, і вже найближчим часом відбудеться його запуск.

#житомир #японія #співпраця #інвестиції
Оголошення
live comments feed...