• Головна
  • У Житомирі біля обласної лікарні висадили сакури та троянди
Фото
11:17, 26 квітня 2017 р.

У Житомирі біля обласної лікарні висадили сакури та троянди

Фото

З нагоди 31 річниці аварії на Чоронобильській АЕС на території обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського ліквідатори техногенної катастрофи висадили біля спеціалізованого терапевтичного відділення для «чорнобильців» 31 кущ троянд, 2 кущі калини, 1 плакуче та 7 шароподібних дерев сакури.

Про це інформує прес-центр УОЗ.

У такий спосіб організатори вирішили вшанувати тих, хто боровся з найстрашнішою техногенною катастрофою і хто поклав життя.

Під час акції голова обласної ради Володимир Ширма, головний лікар обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Богдан Леськів, голова обласної Асоціації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк провели прес-брифінг.

«На попередній сесії обласної ради з обласного бюджету на лікарню виділено майже 7 млн грн. Вже завершуються ремонтні роботи «інфарктного» відділення, будуть проведені відповідні тендери, і у серпні це відділення плануємо відкрити, а до кінця року - ще й «інсультне» відділення», - розповів Володимир Ширма.

Також вчора в обласній науковій медичній бібліотеці обласної ради, з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на ЧАЕС, відкрилась виставка «Чорнобиль – біль людський». На виставці презентовано вірші поетів-медиків, фотографії, спеціалізована література, творчі роботи медичних працівників.

Нагадаємо, що У Житомирі висаджував сакури Посол Японії.

#житомир #чорнобильці #лікарня #сакури
Оголошення
live comments feed...