
Фото
13:32, 26 квітня 2017 р.
У Житомирі презентували проект реконструкції стадіону "Спартак"
Фото
Проект майбутнього вигляду стадіону «Спартак» презентували 26 квітня у Житомирській міській раді. За попередніми розрахунками загальна вартість проекту реконструкції стадіону становить 25 мільйонів гривень. Вже до кінця тижня буде оголошено тендер на початок ремонтно-будівельних робіт на суму у розмірі 10 мільйонів гривень.
Про це йдеться на сайті міської ради.
«Першочергово ми плануємо відновити футбольне поле та тренувальні майданчики. Спільно було вирішено, що покриття на полі буде штучним, що відповідає ІІ-й лізі професійного футболу», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин. Реконструкцією передбачено повну заміну бігових доріжок.
Оновлені доріжки будуть відповідати стандартам для проведення не тільки всеукраїнських змагань, а й міжнародних. Загалом реконструкція стадіону передбачає заміну футбольного поля, бігових доріжок, заміну трибун та облаштуванням над ними навісу, ремонт адміністративних приміщень та встановлення нового освітлення.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
18:00
31 липня
ТОП новини
Оголошення
10:20, 24 липня
18:12, 21 липня
1
12:33, Вчора
