
12:46, 28 квітня 2017 р.
Житомирські прикордонники разом з поліцією затримали чотирьох «сталкерів»
Сьогодні в Київській області співробітники відділу прикордонної служби «Іванків» Житомирського загону та Національної поліції спільними діями затримали чотирьох осіб, які пробиралися в зону відчуження та зону безумовного (обов'язкового) відселення.
Правопорушниками виявились один громадянин Республіки Білорусь та три громадянина України жителі Київської, Рівненської та Волинської областей. Вони пішки намагались потрапити до Чорнобильської зони з метою екстремального туризму та відпочинку. В ході перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що затриманий громадянин Білорусі на територію України прибув встановленим порядком через один із пунктів пропуску.
Наразі, за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення, на громадян оформлені адміністративні документи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
21:20, 23 квітня
12:07, 26 квітня
06:03, 22 квітня
12:22, 19 квітня
8
live comments feed...