• Головна
  • Лікарні Житомира безкоштовно отримали медикаменти на суму понад 2 млн грн
11:33, 28 квітня 2017 р.

Лікарні Житомира безкоштовно отримали медикаменти на суму понад 2 млн грн

Протикашлеві препарати, три види антибіотиків, засоби для терапії шлунково-кишкового тракту, онкологічні препарати та медикаменти для жінок під час ускладненнях при вагітності безкоштовно отримали лікарні Житомира 27 квітня від благодійного фонду «ФАРМВАРТА». Центральна міська лікарні № 1 отримала лікарські засоби на загальну суму 521 882, 50 грн, центральна міська лікарні № 2 – на суму1 743 493,90 грн.

«По комерційних цінах наша допомога Житомирській області сягає понад 10 млн грн, по цінах виробників близько 6 млн грн. Ми дуже вдячні міському управлінню охорони здоров’я за постійну присутність та головним лікарям, бо вони готові нести цю ношу», – розповідає Денис Шевченко, засновник благодійного фонду «ФАРМВАРТА».

Подібні акції відбуваються вже вп’яте за підтримки фонду родини Розенблат. Всі ліки мають сертифікати якості та необхідні супровідні документи.

«Якщо пацієнт потребує цих препаратів – він їх отримає. Лікарі їх про це інформують. На сьогодні ми отримали багато якісних препаратів, переважно це антибіотики. Це дійсно дієві ліки», – пояснює Марія Місюрова, начальник управління охорони здоров’я міської ради.

Також Марія Місюрова додала, що подібні акції є великою допомогою пацієнтам, адже державна субвенція на одного хворого передбачає близько 8 грн, одна упаковка лікарського засобу з цієї благодійної допомоги коштує від 70 грн.

#житомир #лікарні #допомога
Оголошення
live comments feed...