• Головна
  • Світ природи та весни: у Житомирі відкрилась виставка графіки Плашкіної та Мелай
Фото
14:18, 28 квітня 2017 р.

Світ природи та весни: у Житомирі відкрилась виставка графіки Плашкіної та Мелай

Фото

У роботах сучасної юної художниці Плашкіної Крістіни досить яскраво проводиться тема спокою, затишку, моментів , що спонукають до певних думків. Студентка 3 -го курсу інституту культури та мистецтв, має певну кар'єру у сфері пов'язаної з тату мистецтвом, та дизайну інтер'єру, про те, це не заважає, а навпаки спонукає дівчину до створення подібних робіт.

27 квітня у стінах кав'ярні-кондитеської "Теретенія" відбулось відкриття виставки графічних робіт Крістіни Плашкіної та Надії Мелай.

У роботах Крістіни представлено світ тварин та навколишнього середовища. Такі роботи не залишать відвідувачів закладу байдужими.

Роботи Надії виконані у жанрі графіки на тему ілюстрацій творів Василя Сухомлинського. Надихаючись творчим доробком великого педагог, можна почерпнути не тільки багато знань та безліч любові, а й натхнення для створення нових робіт.

«Зараз є тенденція того, що сучасне мистецтво є відчуженим від людей - ним все меньше цікавляться, а багато хто не сприймає в серйоз. Якщо брати, як приклад, ту ж виставкову залу - її стіни раніше бачили набагато більше люду, суспільству це зараз фактично не цікаве. За такою траєкторією між художнім та нашим світом виникає велика відстань. Нині художні кола намагаються привернути до себе максимум уваги усілякими засобами - будь то художні виставки, створення муралів, чи презентації робіт в затишних кав'ярнях. Ми хочемо бути ближче до людей, нам вельми хочеться додати фяскавих фарб у не надто яскраві будні, надихнути на нові дії та вчинки або ж просто підняти настрій. Нам в свою чергу, неймовірно приємно бути потрібними людям - бачити відвідувачів на виставких, чути відгуки або ж спілкуватися з глядачами в соціальних мережах», - зазначила талановита студентка факультету «Дизайн середовища» Житомирського інституту культури і мистецтв Надія Мелай.

Підтримати Крістіну та Надію  зібрались житомиряни, колеги, друзі, викладачі та журналісти. 

Усі поціновувачів графіки зможуть оцінити роботи талановитих житомирянок ще протягом місяця з 8:00 до 21:00 в кав’ярні-кондитерській «Теретенія» (за адресою Пушківська, 24).

#житомир #плашкіна #мелай #виставка #графіка
Оголошення
live comments feed...