• Головна
  • У Житомирі людей з інвалідністю навчатимуть відкривати свій бізнес
Тренінгова програма
17:32, 28 квітня 2017 р.

У Житомирі людей з інвалідністю навчатимуть відкривати свій бізнес

Тренінгова програма

28 квітня в прес-центрі міської ради відбувся брифінг представників Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» за участю заступника міського голови Дмитра Ткачука з приводу проведення тренінгів щодо розвитку бізнес-навичок для людей з інвалідністю «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Проект реалізовують за підтримки Українського Жіночого Фонду USAID.

Про це інформує прес-служба міської ради.

«Метою навчання є сприяння розвитку та самозайнятості для людей з обмеженими можливостями, які в подальшому зможуть започаткувати власну справу. Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь у конкурсі міні-грантів сумою до 38 тисяч гривень на заснування власного малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом трьох місяців», - розповідає Неля Ковалюк координатор проекту в Житомирській області.

Тренінговий курс включатиме 10 модулів і триватиме один місяць. Час проведення тренінгового курсу розрахований на три етапи з 16 по18 травня, з 30 травня по 1 червня та з 13 по 15 червня.

Подібні заходи не можуть залишатись без уваги органів місцевої влади.

Проводитимуть тренінги люди, які попередньо навчались та опановували потрібні напрями для того, щоб допомогти тим, хто виявив бажання пройти курс тренінгів. Зокрема, тим хто виявить бажання навчатись, навчатимуть як вірно вибрати напрямок бізнесу, пройти тестування бізнес-ідей, освоїти методи залучення клієнтів, як просувати товари та послуги через інтернет та інших складових успішного підприємництва.

Наразі проводиться анкетування та відбір учасників, всі бажаючі мають змогу взяти участь у навчанні попередньо повідомивши регіонального координатора Нелю Ковалюк за телефонами 067 792 8508 та 067 767 2121, а також надіславши лист на електронну почту, [email protected]

#житомир #інваліди #тренінг #бізнес
Оголошення
live comments feed...