• Головна
  • Табір "Супутник" та пришкільні табори готуються до прийому дітей
18:01, 28 квітня 2017 р.

Табір "Супутник" та пришкільні табори готуються до прийому дітей

28 квітня відбулось засідання координаційної групи з оздоровлення дітей. Головне питання - готовність закладів до прийому дітей.

Про це інформує прес-служба міськради.

"В таборі "Супутник" ми завершуємо ремонти, ще тривають роботи, але до відкриття сезону ми завершимо. Крім того є домовленість із Коростишівським педагогічним коледжом, що їх студенти будуть працювати влітку у нас", - розповіла Любов Ковальчук, директор табору. До 01 червня у таборі "Супутник" будуть капітально відремонтовані дахи корпусів №1, №3 та душових, а також реконструйовані спортивний та дитячий майданчики.

Також на нараді обговорили проблематику медичного обслуговування в таборі. "Є проблема із забезпеченням лікарями нашого табору, адже має бути в кожному таборі лікар та медсестра, але через кадровий дефіцит в медзакладах міста виконати ці положення постанови Кабміну дуже складно", - наголосив Матвій Хренов заступник міського голови У 2017 році відбір дітей на оздоровлення в таборі відбуватиметься з урахуванням минулорічної кампанії.

"Цього року на пропозиції виконкому міської ради ми проводимо роботи із сім'ями які є малозабезпеченими та минулого року такі діти неоздоровлювались", - наголосила Людмила Сікайло, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Всього у 2017 році планують оздоровити 900 дітей.

Крім того з 29 травня почнуть працювати пришкільні табори в яких маю відпочити близько 2,7 тисячі дітей. Примірне меню вже затверджене і передбачає витрати на 35 гривень в день.

#житомир #табір #супутник
Оголошення
live comments feed...