• Головна
  • За минулу добу горіло сміття у двох районах Житомирщини
14:03, 3 травня 2017 р.

За минулу добу горіло сміття у двох районах Житомирщини

Впродовж минулої доби на території області сталося 7 пожеж.

Так, у місті Коростені виникла пожежа у цегляній будівлі. Під час її гасіння врятовано чоловіка 1967 року народження. Вогнем знищено 2 м2 сміття.

Палав житловий будинок в селі Першотравневе Овруцького району. Вогонь спопелив 40 м2 та пошкодив 30 м2 перекриття. А в селі Бистрик Ружинського району горіла літня кухня. Вогонь поширився на дерев’яну прибудову, яка повністю згоріла.

Крім того, в селі Романівка Брусилівського району рятувальники ліквідовували загоряння сміття на території Романівської селищної ради. Вогнем знищено 500 м2 сміття. Горіло також сміття у місті Новограді-Волинському.

Сталася пожежа й в підвальному приміщенні п’ятиповерхового житлового будинку, що у місті Малині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #пожежа #сміття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...