![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:00, 4 липня 2012 р.
Бердичівлянка Юлія Олішевська - чемпіонка України з легкої атлетики
Юлія Олішевська стала бронзовим призером Чемпіонату України з легкої атлетики. Бердичівлянка посіла третє місце у бігу на 400 метрів на змаганнях у Ялті.
«Перемога далася нелегко, оскільки поєднувати професію та захоплення доводиться, докладаючи подвійних зусиль. Але підтримка колег і рідних, особливо чоловіка В‘ячеслава, додає сил, впевненості в собі та надихає на нові перемоги. - каже 24-річна Юлія Олішевська.
Легкою атлетикою спортсменка займається з 2001 року. За цей час уже встигла отримати срібло на Чемпіонаті Європи серед молоді і стати майстром спорту Міжнародного класу.
Високий спортивний результат дозволив дівчині потрапити до складу Національної збірної команди України з легкої атлетики та у липні цього року представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у столиці Фінляндії – Хельсінкі. Також, Юля має всі шанси взяти участь у літніх Олімпійських іграх, що проходитимуть у серпні 2012 року у Лондоні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...