• Головна
  • Житомирське ТТУ розширює діяльність з перевезення пасажирів та надання транспортних послуг
13:36, 6 липня 2012 р.

Житомирське ТТУ розширює діяльність з перевезення пасажирів та надання транспортних послуг

Це реальна можливість для підприємства покращити економічний стан, зауважив міський голова Житомира Володимир Де6бой і продемонстрував журналістам ліцензію, нещодавно отриману підприємством на право здійснення пасажирських перевезень.

Відтепер ЖТТУ стає  повноцінним учасником ринку пасажирських автоперевезень в місті. Наразі проводиться оформлення реєстраційних талонів на 22 автобуси "Богдан" одного приватного підприємства, яке уклало угоду на співпрацю з ТТУ. Наступним кроком стане подання документів на участь у конкурсі з визначення автоперевізника на право обслуговування автобусних маршрутів загального користування. До співпраці з комунальним підприємством міський голова запрошує й інших приватних перевізників міста. Це прибуткова діяльність, - каже Володимир Дебой, - і допоможе зменшити збитковість ТТУ, яка виникає  у зав'язку із недостатнім фінансуванням за пільгове перевезення пасажирів електротранспортом.

"Збитковість ТТУ штучна. Підприємство по великому рахунку працює успішно. Але враховуючи, що воно перевозить пільгові категорії громадян фактично безкоштовно і без компенсації з державного бюджету, тому іде цей розрив. Підприємство буде заробляти додаткові кошти  і таким чином ще зменшить свою збитковість"

У перспективі розширення господарської діяльності на базі тролейбусного депо №1 в Житомирі планується організувати стоянку, мийку, технічне обслуговування і ремонт маршрутних автобусів, а також надання послуг з медичного огляду водіїв та техогляду  транспортних засобів пере виходом на лінію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...