
09:19, 15 травня 2017 р.
У Бердичеві п`яний син жорстоко побив батька
11 травня до чергової частини Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію до міської лікарні непритомного 60-річного чоловіка. Поліцейські встановили, що пенсіонер отримав тяжкі травми за місцем проживання від сина. Розпочато розслідування.
Попередньо медики діагностували у чоловіка закриту черепно-мозкову травму, гематоми, крововиливи, перелом кісток черепа та інші травми.
З’ясовуючи обставини отримання пенсіонером таких тяжких ушкоджень, поліцейські встановили, що напередодні уночі між потерпілим та його 30-річним сином стався конфлікт.
За словами молодика, він перебував у стані алкогольного сп’яніння, а тому не усвідомлював, що робить і чому почав наносити батькові удари.
– Нині Бердичівським відділом поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, – повідомила начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко. – Ми розбираємось у ситуації.
Раніше молодик уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення хуліганства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
14:44, 15 квітня
08:17, 9 квітня
08:17, 9 квітня
14:45, 15 квітня
08:17, 9 квітня
live comments feed...