• Головна
  • У Житомирі в обласному Управлінні міліції відбулося засідання колегії УМВС
10:46, 11 липня 2012 р.

У Житомирі в обласному Управлінні міліції відбулося засідання колегії УМВС

Один з таких організаційних пріоритетів було визначено для органів та підрозділів внутрішніх справ Житомирської області на засіданні колегії УМВС, яке відбулося 7 липня в обласному Управлінні міліції під головуванням його керівника Олександра Просолова. Активну участь в обговоренні важливих злободенних питань з організації роботи правоохоронців узяв і керівник Департаменту кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко. На засіданні були присутні керівники галузевих служб Управління, його стройових підрозділів, а також начальники міськрайвідділів Житомирської області.
Робота колегії УМВС традиційно розпочалася з доведення головним міліціонером області Олександром Просоловим основних пріоритетів, принципів та перспектив у діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ області та завдань, поставлених перед правоохоронцями Міністерством внутрішніх справ України.
– Ми беремо курс на якісно нову систему МВС, - зазначив Олександр Прослов. – Наша основна мета – професіоналізм кожного з працівників міліції області, який буде досягатися шляхом постійної кропіткої роботи на основі вже набутого позитивного досвіду з використанням широкого спектру нових підходів у повсякденній діяльності.
Аби досягнути поставленої мети, слід проводити відповідну роботу не тільки з діючими працівниками, але й з випускниками міліційних вузів, що поповнюють лави правоохоронної структури. Важливим етапом тут стане відновлення інституту якісного наставництва для молодих фахівців, а також допомога у створенні для них прийнятних соціально-побутових умов і підтримка з боку безпосереднього керівництва.
Сталим пріоритетом у роботі міліції залишаються розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів, у тому числі скоєних у минулих роках, боротьба з наркозлочинністю, запобігання корупційним проявам і хабарництву, особливо у владних структурах.
– Міліція Житомирщини й надалі має дотримуватися принципу стовідсоткової реєстрації всіх повідомлень, що надходять від громадян, - наголосив начальник УМВС в області Олександр Просолов. – Слід забезпечити якісну, всебічну та об’єктивну перевірку за кожним з таких повідомлень для того, щоб у подальшому можна було прийняти обґрунтоване рішення.
Окрема мова стосувалася й основних засад нового Кримінально-процесуального кодексу України, що має вступити в дію в листопаді поточного року. З метою професійної підготовки працівників міліції для роботи в умовах нового процесуального законодавства наголошено на необхідності постійного проведення спеціалізованих ознайомчих занять з розглядом основних положень нового КПК України та розв’язанням конкретних проблемних ситуацій, що можуть виникнути під час безпосередньої діяльності правоохоронців.
На засіданні колегії було підбито підсумки забезпечення правопорядку під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Як доповів заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський, зведений загін із 250 працівників органів внутрішніх справ області, що забезпечував громадський порядок під час євро чемпіонату в Києві, наразі повернувся до виконання своїх обов’язків за місцем постійної дислокації. За час несення служби в столиці нашої держави жодних зауважень до житомирських правоохоронців ані з боку керівництва міліції, ані від громадян не було.
Зважаючи на те, що Житомирщина стала транзитною областю для іноземних уболівальників, силами працівників міліції на її території було організовано окремі заходи, направлені на недопущення порушень громадського порядку. Окрему роботу було здійснено й спільно з Державною прикордонною службою. На прикордонному пункті пропуску «Виступовичі», зокрема, на час проведення Євро 2012 діяв організований спільними зусиллями міліціонерів і прикордонників Центр безпеки та правопорядку.
За сумлінне виконання службових обов’язків з охорони правопорядку під час проведення на території України фінального чемпіонату Європи з футболу окремі працівники органів внутрішніх справ Житомирщини були заохочені правами головного міліціонера області Олександра Просолова.
– Відтак, позитивний досвід організації охорони громадського порядку під час проведення Євро 2012 буде використаний у подальшій повсякденній роботі правоохоронців, - зазначив Валерій Марчевський.
У свою чергу, керівник Департаменту кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко визнав міліцію Житомирщини боєздатною структурою, в силах якої виконати найскладніші завдання. А напередодні професійного свята працівників дитячої міліції за позитивні здобутки в діяльності керівника Управління МВС в області Олександра Просолова було нагороджено відомчою відзнакою.

У Житомирі в обласному Управлінні міліції  відбулося засідання колегії УМВС, фото-1
У Житомирі в обласному Управлінні міліції  відбулося засідання колегії УМВС, фото-2
У Житомирі в обласному Управлінні міліції  відбулося засідання колегії УМВС, фото-3
У Житомирі в обласному Управлінні міліції  відбулося засідання колегії УМВС, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...