• Головна
  • Дерев’яна бенкетка — м’яка скорочена лавка, що непомітно творить затишок у вашому домі
Реклама
15:39, 27 квітня 2017 р.

Дерев’яна бенкетка — м’яка скорочена лавка, що непомітно творить затишок у вашому домі

Реклама
Дерев’яна бенкетка — м’яка скорочена лавка, що непомітно творить затишок у вашому домі

Напевно, ви не раз зіштовхувалися з питанням, куди подіти покривало, коли ліжко вже розстелене. Кидати на підлогу? Заштовхати до шафи? Покласти на єдиний у кімнаті стілець? Так, варіантів безліч, але вони мало практичні. Насправді, саме для цього існують банкетки — подовгасті пуфи чи то скорочені м’які лави. Називайте як хочете, проте використовуйте. Бо цей, здавалося б, суто декоративний предмет інтер’єру — надзвичайно доречний, де б він не знаходився, завжди під рукою і на додаток легко переносний.

Часом навіть непомітно, наскільки зручно та затишно під час читання чи перегляду улюбленого фільму, сидячи в кріслі чи на м’якому дивані, покласти ноги на маленький пуфик або бенкету. До речі у вітальнях дерев’яні бенкетки часто використовують ще й як журнальний столик, на неї можна поставити підніс із закусками, або у якості поличок чи стільниць, просто розкладаючи там книжки, журнали чи декоративні подушки.

А от у спальнях це просто незамінна річ. Бенкетку ставлять в ізніжжі ліжка і якраз на неї складають покривало, подушки та будь-які інші речі, необхідні господарям. Елегантно дивиться цей мініатюрний предмет меблів біля туалетного столика, ніби доповнюючи його, як невід’ємна частина гарнітуру. Наскільки функційною може виявитися такий з першого погляду незначний предмет меблів. Крім того, він завжди виступає додатковим місцем для сидіння, коли в домі багато гостей.

Створення гармонійного інтер’єру, по-справжньому зручного для щоденного перебування у ньому та його реального використання, а до того ж затишного для мешканців дому та для його гостей — це вкрай нелегка справа. Для цього потрібно багато дрібних деталей і дрібних — допоміжних — меблів, як от дерев’яні бенткетки. Проте перебільшувати з декоруванням також не варто, бо предмети будуть тіснитися в одній кімнаті, тільки заважаючи під час пересування та займаючи вільний простір.

Львівська майстерня дерев’яних меблів “Владар Меблі” пропонує великий вибір бенкеток з натурального дерева для приватних осель та для закладів готельно-ресторанного бізнесу, які легко доповнять будь-який інтер’єр та стануть його прикрасою та навіть родзинкою. Надійність, майстерність та якість виконання, різноманіття стилів та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Дерев’яні меблі в усі часи свідчили про заможність господарів, а також про те, що вони розуміються на істинно гарних речах та мають свій власний стиль в облаштуванні дому. Дерев’яні меблі від майстерні “Владар Меблі” — для тих, хто цінує надійність та завжди прагне найкращого для себе та своїх близьких.

Оголошення
live comments feed...