• Головна
  • Органічний дизайн — це коли все працює на вас. Кухні на замовлення від Diolini — дизайн, в якому нічого не заважає.
Реклама
15:44, 24 квітня 2017 р.

Органічний дизайн — це коли все працює на вас. Кухні на замовлення від Diolini — дизайн, в якому нічого не заважає.

Реклама
Органічний дизайн — це коли все працює на вас. Кухні на замовлення від Diolini — дизайн, в якому нічого не заважає.

Оформлення інтер’єру — один із найприємніших етапів ремонту, і одночасно один з найскладніших. Процес декорування весь складається з добирання та поєднування безлічі деталей, і якщо хоча б один елемент не пасуватиме до іншого або ж просто не виправдовуватиме своєї присутності, загальна картина може істотно постраждати. Що стосується декоративних прикрас — будь-які помилки можна легко виправдати. Але матеріал, яким застелена підлога, візерунок шпалер, колір та стиль меблів — виправити набагато важче. Яке б це не було приміщення в домі, вітальня чи просто передпокій, — воно заслуговує особливої уваги і відповідного дизайну. І кухня також не значиться в списку виключень до цього правила, хоч деякі і вважають її суто робочою зоною. Тому, щоби уникнути суперечок щодо дизайну цієї кімнати, найкраще виготовляти кухня під замовлення — під свої власні смаки та забаганки, та відповідно до сучасних віянь.

Сьогодні багато говорять про ергономіку, мовляв, зручність — понад усе. Проте це не означає, що на естетику треба заплющити очі. Так, часи химерних прикрас, навислих над головами, немов хащі, потроху відходять у минуле. Вже не потрібно прикрашати кухонні буфети різьбленнями із букетів квітів та птахів. Натомість сьогодні в моду заступає нова краса, що полягає в простоті, мінімалізмі, природності. Гладенькі однорідні текстури, “одноманітні”, витримані в одному стилі меблі, що тягнуться рівною лінійкою уздовж стіни, буквально декілька кольорів, класичні геометричні формі та багато іншого — нового і незвичного, але зрозумілого з першого погляду. Відповідаючи сучасним тенденціям, ваша кухня на замовлення і не перетвориться на ще одну вітальну і одночасно перестане бути суто робочим місцем, набувши нового значення в домі.

Завдяки гармонійній обстановці, комфорту та розумно облаштованому простору, а також, звісно, сучасним технологіям, щоденний процес приготування їжі стане набагато простішим і приємнішим, а ваша кухня, виготовлена під замовлення, перетвориться на місце, в якому ви захочете проводити час, зустрічати друзів та збиратися всією сім’єю.

DioLini — це компанія, що спеціалізується на проектування та виготовлені стильних сучасних кухонь на замовлення у Львові, має своє виробництво та найбільший виставкову залу в Західній Україні. DioLini створить для вас кухонний гарнітур, що ідеально впишеться в периметр вашої кухні, незалежно від того простора вона чи малометражна. Спеціалісти компанії приділяють особливу увагу новітнім технологіям під час створення меблів, намагаючись зробити меблі максимально зручними в умовах щоденного використання.

Кухні під замовлення від DioLini — це ідеальне поєднання надсучасних технологій та ультрамодного ергономічного дизайну, що збереже свою справність та актуальність упродовж тривалого часу. Обирайте для свого дому лише те, що працюватиме на вас, і вам не доведеться витрачати час на одвічне ремонтування та приховування недоліків.

Оголошення
live comments feed...