• Головна
  • Експерти Світового Банку відвідали Житомир (ФОТО)
09:42, 13 липня 2012 р.

Експерти Світового Банку відвідали Житомир (ФОТО)

12 липня 2012 року експерти Світового Банку зустрілися з представникамиЖитомирської міської ради з метою обговорення досвіду міста Житомира в сфері реалізації енергоефективних проектів за участю міжнародних фінансових організацій, юридичних перешкод на шляху реалізації таких проектів та пропозицій щодо їх вирішення.

Візит експертів здійснений в рамках дослідження Світового Банку щодо правових та фінансових перешкод, які в даний час заважають муніципалітетам, комунальним підприємствам та бюджетним установам отримувати фінансування з боку міжнародних фінансових інститутів, комерційних банків та приватних інвесторів для втілення енергоефективних проектів.

Результатом дослідження мають стати пропозиції Світового Банку щодо поліпшення законодавчої бази України, а також перелік можливих моделей фінансування муніципальних енергоефективних проектів.

Довідково.
Між містом Житомиром та Європейським банком реконструкцій та розвитку, Асамблеєю Вкладників Фонду Східноєвропейського Партнерства з Енергоефективності та Довкілля підписані кредитна (10,0 млн. євро) та грантова (5,0 млн. євро) угоди щодо фінансування проекту «Розвиток системи теплопостачання міста Житомира».

Дані угоди не могли набрати юридичної сили через відсутність порядку надання місцевих гарантій. Постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 2012 року №541 затверджено порядок надання місцевих гарантій (надруковано в Офіційному віснику України 22 червня 2012 року №45).

Місто сьогодні займає активну позицію в напрямку залучення грантових коштів міжнародних організацій. На разі Міністерством економічного розвитку та торгівлі України розробляється порядок погодження проектів, що претендують на залучення міжнародної технічної допомоги.

Експерти Світового Банку відвідали Житомир (ФОТО), фото-1
Експерти Світового Банку відвідали Житомир (ФОТО), фото-2
Експерти Світового Банку відвідали Житомир (ФОТО), фото-3
Експерти Світового Банку відвідали Житомир (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...