
09:03, 8 червня 2017 р.
У школа Житомира створять освітні проекти духовно-морального виховання дітей
У Житомирі, 7 червня, в приміщенні Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна конференція з духовно-морального виховання.
Основною метою конференції є аналіз духовно-морального виховання дітей, підлітків та молоді, розкриття проблематики та окреслення перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування в місті.
Організатором конференції виступив обласний благодійний фонд «Дорога життя» з метою залучення житомирських викладачів до І-го Всеукраїнського з’їзду педагогів з предметів духовно-морального спрямування.
Наголос був поставлений на потребі створення духовно-моральних освітніх проектів у школах Житомира.
«Не менш важливим є духовне виховання в школах. Міська рада готова підтримувати ініціативу створення духовно-моральних освітніх проектів у навчальних закладах міста та сприяти їх діяльності», - додала Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
18:00
31 липня
ТОП новини
Оголошення
18:32, 31 липня
18:16, 21 липня
