18:00
24 липня
12 липня до Баранівського РВ із заявою звернувся житель смт. Довбиша, 1935 р.н., який повідомив про те, що з приміщення незачиненої літньої кухні його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено продукти харчування. Сума завданого збитку встановлюється.
Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 26-річного непрацюючого місцевого жителя.
СЗГ УМВС України
в Житомирській області