• Головна
  • Житомирські абітурієнти хочуть бути психологами, журналістами, інженерами
11:09, 16 липня 2012 р.

Житомирські абітурієнти хочуть бути психологами, журналістами, інженерами

Уже минуло 15 днів вступної камапнії-2012 в житомирських вузах і рівно стільки ж лишилося до її завершення, а в місті вже визначилися найпопулярніші спеціальності.

Перелік популярних спеціальностей у кожному вузі визначається за кількістю поданих заяв від абітурієнтів запевний час і співвідношенням їх до ліцензійного числа майбутніх студентів, що передбачено документами.

Таким чином, за 15 днів встіпної камапнії у Житомирському державному університеті ім.І.Франка найпопулянішими є спеціальності : Філологія (українська мова та література + англійська) - 426 заяв, Психологія - 412 заяв, Педагогічна освіта  - 356 заяв, Історія - 340 заяв, Видавнича справа та редагування - 333 заяв. Загалом на 25 спеціальностей цього вузу уже подали заяви 4574 абітурієнти з Житомирщини , інших міст України і навіть за кордону. І саме цей вуз за кількістю заяв нині випереджає усі інші житомирські, незважаючи, що він є найдорожчим.

В Житомирському державному техологічному університеті нині вже зареєстрували 2851 письмових заяв від абітурієнтів на перший курс на 16 спеціальностей. Тут поки що з перших днів лідирують спеціальності Програмна та Системна інженерія, куди заяви подали 343 та 303 абітурієнти відповідно. Ще 315 та 312 заяв на спеціальність Облік і аудит і спеціальність Економіка підприємтсва.

У Житомирському державному технологічному університеті теж першість за економічними спеціальностями, проте наразі усі точні дані уточнюються.

Враховуючи такі показники, можна сказати, що в житомирському регіоні вже кілька років спостерігається та ж сама тенденція - абітурієнти хочуть бути психологами, економістами, журналістами, менше вчителями та інженерами.

Окрім письмових заяв абітурієнти можуть подавати й електронні в усі вузи країни , але не більше ніж на 15 спеціальностей по три у пяти вузах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...