• Головна
  • В Овруцькому МДПІ розпочав свою роботу сервісний центр обслуговування платників
09:20, 19 липня 2012 р.

В Овруцькому МДПІ розпочав свою роботу сервісний центр обслуговування платників

Нині податкова служба району поступово переходить від фіскального органу до сервісної служби, і першим етапом такого переходу стало залучення до подання в електронному вигляді податкової звітності понад 80 відсотків платників. Другим кроком до досягнення світового рівня є створення сервісного центру обслуговування платників податків.
В сервісний центр входить три секції, які функціонуватимуть злагоджено для забезпечення максимального сервісу для платників податків під час відвідування ними податкової інспекції: секція видачі довідок та дозвільних документів, секція приймання звітності та прийому вхідної кореспонденції та секція обслуговування платників податків.
Створення центру сприяє підвищенню оперативності та якості обслуговування платників податків, заощаджує їх час і сили при отриманні необхідних послуг та інформації. Центр обслуговуватиме понад 2000 підприємців – фізичних осіб та юридичних осіб. При відвідуванні сервісного центру платникам податків пропонуються для заповнення анкети з метою проведення оцінки якості їх обслуговування.

Віталій Маєвський
начальник Овруцької МДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...