• Головна
  • Фінінспектори Житомирщини забезпечили відшкодування 692 тис. грн втрат у Городницькій селищній раді
13:30, 19 липня 2012 р.

Фінінспектори Житомирщини забезпечили відшкодування 692 тис. грн втрат у Городницькій селищній раді

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області у червні ц.р. забезпечили відшкодування втрат на суму 692 тис. грн у Городницькій селищній раді Новоград-Волинського району.
Загалом під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності на зазначеному об’єкті фінінспектори встановили проведення зайвих виплат бюджетних коштів на суму 727,1 тис. грн. З них, внаслідок оплати завищених обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт по реконструкції очисних споруд (потужністю 400 куб.м/добу) Городницької селищної ради, втрати державних ресурсів склали 692 тис. грн. Контрольний захід проведено у І-му кварталі 2012 року за період з 1 вересня 2008 по 1 січня 2012 року.
Відшкодування втрат здійснено шляхом виконання підрядником робіт з реконструкції очисних споруд на вищезазначену суму упродовж поточного року.
Держфінінспекція в Житомирській області нагадує, що про факти фінансових порушень на об’єктах контролю та про факти неправомірних дій службових осіб інспекції при здійсненні ними своїх повноважень можна повідомити за «телефоном довіри»: (0412) 46-34-01.
«Телефон довіри» функціонує з метою оперативного реагування на можливі порушення при витрачанні бюджетних коштів. Головним завданням органів Державної фінансової інспекції України є здійснення державного контролю за витрачанням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і звітності у бюджетних установах, на підприємствах та організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...