• Головна
  • Хто зірвав збори громадської ради при ЖОДА?
09:10, 20 липня 2012 р.

Хто зірвав збори громадської ради при ЖОДА?

Як за звичай, за планом, 19 липня мали відбутися загальні збори Громадської ради при обласній державній адміністрації. Здається все погоджено і вирішено, голова ОДА С.М.Рижук бути присутнім може і згоден, заступники голови попереджені, начальники головних управлінь в курсі, з залою вирішено, отож діло за малим, зібратися, обговорити низку нагальних питань, винести  громадське бачення + рекомендації, як і належить консультативно-дорадчому органу.
Але не заладилося, не вийшло, зірвалося, бо як на зло не  прийшли всі ті  вище перераховані посадові особи ,  до кого громадська рада і мала апелювати.
Напевно термінові відрядження, великої ваги державні справи, боротьба за врожай, ліквідація наслідків негоди…
Сталося те що сталося, збори перенесли, попередньо на тиждень, до кращого, вірніше зручнішого для посадовців часу, бо розгляд без їхньої участі  цих питань не виправдано, не серйозно, не перспективно…
 А питання які Громадська рада мала розглядати на своєму засіданні були дійсно гострими, болючими і давно потребуючими втручання, а саме:
- про хід виконання управліннями ОДА рекомендацій( рішень) Громадської ради.
Скажу одразу, по суті, ходу виконання не має, отож, немає про що слухати та звітуватися!
- про громадсько-політичну ситуацію в Україні та області.
І це питання також складне та неоднозначне. Нам кажуть що ми живемо все краще та краще, доходи збільшуються майже не щоденно, продуктовий кошик росте як на дріжджах, а ми, щось цього не бачимо, не помічаємо, не відчуваємо, мабуть зовсім відчуття реальності від спеки втратили…
Прогнозую, що збори відбудуться, як то кажуть «за будь якої погоди», звіти будуть заслухані, виступи почуті, вказівки роздані, а далі що?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...