• Головна
  • Посадовці Житомирської ОДА проігнорували збори Громадської ради
11:20, 20 липня 2012 р.

Посадовці Житомирської ОДА проігнорували збори Громадської ради

19 липня у Житомирі мали відбутися загальні збори Громадської ради при облдержадміністрації.

Під час заходу члени дорадчого органу планували розглянути низку актуальних питань, серед яких – поводження з твердими побутовими відходами на Житомирщині; створення центру для дітей з девіантною поведінкою та профілактика підліткової злочинності; харчування «чорнобильських» дітей. Також під час заходу збиралися говорити про соціально-політичну ситуацію, що склалася в країні та області.

Однак жодне із зазначених питань навіть не зачепили… 

«Сьогодні голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук не може брати участь у нашому засіданні, тому що вчора, 18 липня, він поїхав у відрядження в Крим, - відкриваючи збори, зазначив голова Громадської ради Олег Умінський. За його словами, Сергій Миколайович у день проведення зборів мав повернутися з сонячного півострова, однак саме на 19 липня була запланована і зустріч губернатора з Президентом.

Кота немає, миші гуляють… На зборах не було жодного із заступників очільника області, не прийшли і начальники управлінь…

Мимоволі спадають на думку слова з поезії класика новітньої української літератури Павла Тичини – «До кого говорить?»…

«Немає сенсу зараз проводити збори, - каже О. Умінський, - наша ціль – вирішити питання, а не побалакати один з одним. Дату проведення сьогоднішніх зборів ми погодили з Сергієм Миколайовичем ще два тижні тому. В понеділок про час проведення заходу повідомили усіх заступників очільника області. Усі мали бути. Немає голови облдержадміністрації, тому, я так розумію не прийшли і начальники головних управлінь, які, до речі, обіцяли активно з нами співпрацювати».

«Попереднє засідання також проходило без Сергія Рижука, але тут був його заступник – Ярослав Долгих, - зазначила голова комісії з питань культури, релігії, духовності, науки і освіти Громадської ради Людмила Галліна. - Тоді ми говорили про тверді побутові відходи (над цим питанням ми працюємо вже більше року), забезпечення харчуванням «чорнобильських» дітей, впровадження іпотерапії для хворих (іпотерапія - метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди).... Останнє питання Ярослав Долгих обіцяв взяти на власний контроль. Та й щодо іншого казав, що нас підтримає й терміново прийме відповідні рішення. Минуло більше трьох міяців, рішення залишились на тому ж рівні – «паперовому». Нічого не зроблено. Фактично виходить так: нас, здавалося б, чують з нами навіть погоджуються , але далі словесної згоди діло не йде… Ми сьогодні зібралися ще й для того, щоб губернатор почув, як управління виконують його розпорядження».

Збори Громадської ради, що мали відбутись учора, були плановими, наголошує Олег Умінський. Згідно з положенням, Рада повинна проводити засідання не менше одного разу на квартал.

Зважаючи на обставини, очільник консультативно-дорадчого органу запропонував зробити перерву у зборах (які вчора тривали хвилин 15) орієнтовно на тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Трагічна звістка в колективі рятувальників Житомирщини: на 86-му році життя перестало битися серце Бориса Чумака
ДСНС
У Житомирі частину приміщення стоматологічної поліклініки №2 передадуть на баланс центру ПМСД для розміщення кабінету скринінгових досліджень
МЕДИЦИНА
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк
Безбар’єрність
Оголошення
live comments feed...