• Головна
  • У Житомирі дружин атовців навчали самообороні
09:05, 10 липня 2017 р.

У Житомирі дружин атовців навчали самообороні

Проект «Соціальна підтримка жінок та дітей, які постраждали від збройного конфлікту в Україні» розпочали у Житомирі. Тренінги відбулися у приміщенні міського культурно-спортивного центру з 6 по 9 липня.

Заняття проводять кваліфіковані тренери, які працюють із дітьми, підлітками та дорослими жінками, таким чином вікова категорія коливається від 16 до 60 років. На тренінгах навчають методикам самооборони, аби запобігти фізичному насильству.

«Наш проект створений для підтримки жінок та дітей. Проводяться заняття з ВенДО для дружин учасників АТО. Взагалі, тренінги направлені на те, щоб жінки відчули себе сильнішими та були в безпеці. Після першого тренінгу, багато хто був стомлений, бо необхідні психологічний та фізичний ресурси, які не використовуються у повсякденному житті. Психологічна основа самооборони є найголовнішою, тому що з’являється віра в те, що ти можеш себе захистити. Багато хто, може навіть не підозрювати, яку силу він має», - переконує Ольга Ланевська, співробітниця організації «Добра воля», активістка за права жінок.

Більш детальнішу інформацію, можна дізнатися написавши організаторам: [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вендо #житомир #тренінги #жінки #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...