![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Опитування
11:39, 10 липня 2017 р.
Житомиряни розповіли, якою має бути набережна і вело-пішохідний маршрут уздовж річки Тетерів
Опитування
На даний час над концепцією реконструкції набережної вздовж річки Тетерів працюють спеціалісти та архітектори, які розробляють пішохідний маршрут від парку культури і відпочинку до гідропарку, зонування маршруту.
«Для того, щоб зробити набережну максимально комфортною для житомирян, ми розробили міні-опитування, в якому вже більше 420 житомирян показали своє бачення: якою має бути набережна і вело-пішохідний маршрут уздовж річки Тетерів», - розповів Матвій Хрєнов, заступник міського голови
Головною метою, яку переслідує нова концепція, є сучасна, впорядкована набережна із зонами для різного виду відпочинку. Тут знайдуть для себе місце і молодь, і підлітки, і люди старшого покоління.
Долучайся до опитування та створи набережну своєї мрії. Проголосувати та висловити свою думку ви можете за посиланням http://goo.gl/wxL1SD.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...