![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
фото
10:13, 11 липня 2017 р.
У Житомирі злодій-квартирник травмувався, стрибнувши з вікна другого поверху
фото
10 липня жителька обласного центру, повернувшись додому, застала у квартирі крадія. Чоловік, не сподіваючись такої зустрічі, спочатку закрився в одній із кімнат, а потім вистрибнув з її вікна. У результаті травмував ногу та був госпіталізований.
На місці події працівники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу поліції з’ясували, що господарка оселі близько 16.00 повернулась додому і побачила зламаний замок у дверях. Коли жінка зайшла у квартиру, то застала там незнайомця. Той забарикадувався в одній із кімнат і спробував утекти, стрибнувши з вікна.
Злодію-невдасі викликали швидку та доставили до лікарні, де згодом провели оперативне втручання.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
- У чоловіка вилучено ювелірні вироби із срібла, викрадені із квартири, а також інструмент, за допомогою якого він заламав замок у дверях, - розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – Нині ми перевіряємо, чи не причетний він до інших подібних квартирних крадіжок.
Нині 35-річному підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...