![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:15, 13 липня 2017 р.
На Житомирщині вже взяли перші 3 кредити на сонячні електростанції та панелі
Запроваджена ініціатива голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича почала діяти: вже 3 жителів області скористалися обласною програмою та взяли кредит на встановлення сонячних електростанцій та батарей.
За словами Ігоря Гундича, програма покликана вивести енергоефективність Житомирщини на новий рівень.
«На сьогодні маємо 3 кредити, але це лише старт. І він показує, що жителі нашої області вже перейшли до європейського мислення і цінують систему економії коштів та енергонезалежності. Сподіваємося, що програма матиме широкі масштаби. Ми підтримаємо кожного, хто хоче вкладати ресурси в енергоощадність», – зазначає голова ОДА.
У травні та червні жителі області взяли 3 кредити на сонячні батареї та обладнання до них на загальну у суму 373,5 тисяч гривень. З обласного бюджету їм відшкодують 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.
Від найменшого взятого кредиту у сумі 62,8 тисяч гривень мінімальна сума відшкодування становитиме 9,5тис.грн. Від кредиту у сумі 232,9тис.грн – мінімум 35тис.грн.
Як отримати відшкодування та на що надається кредит – дивіться ТУТ.
За довідками можна звертатися за телефонами: (0412)47-47-12.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
09:33, 25 липня
1
10:07, 25 липня
4
16:52, 18 липня
19:38, 24 липня
2
live comments feed...