![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
майстер-клас
13:25, 14 липня 2017 р.
У Житомирі ділилися секретами виготовлення ляльки-благополучниці
майстер-клас
13 липня в кав'ярні-кондитерській "Теретенія" відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-оберега, яка допомагає отримати душевну рівновагу, спокій, вирішити проблеми.
Майстриня ГО "Родник" Свєтолада Барсукова розповіла про символічне значення лялечки, традиції та звичаї наших предків, а також навчила як робити оберіг від усіх негараздів.
«Усі ляльки виготовляються лише з натуральних матеріалів: ситець, вата, сатин, в основному лише бавовняно-паперові матеріали. Як виключення – можемо зробити хустку з віскози. Ці ляльки мають дуже велике значення та енергетику. Головне – це правильно її налаштувати. Коли ми приносимо її додому, необхідно дати їй ім’я та попросити те, чого ми хочемо найбільше, але це має бути щось одне, наприклад, здоров’я, щастя або добробут», – розповіла Свєтолада Барсукова.
"Ладували простір разом зі Свєтоладою. Дізнавались багато цікавого: як мрії здійснювати, лікуватися, бути в гармонії з собою та світом. Допомагають у цьому наші українські обереги - лялечки-мотанки", - поділилась враженнями одна із організаторів майстер-класу Ладаслава Лобачова.
Традиційні мистецькі зустрічі вже проходять не вперше, але щоразу житомиряни дізнаються все більше про українські звичаї та традиції. Так, тиждень тому пройшов дводенний майстер-клас з купальського вінка.
Фото: Ладаслава Лобачова
![](https://s.0412.ua/s/28/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/002/184/19875422_853563964800916_385028870163464661_n5968af46c7f38.jpg)
![](https://s.0412.ua/s/28/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/002/184/19894621_853564278134218_5473407575085399281_n5968af4f6f3d5.jpg)
![](https://s.0412.ua/s/28/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/002/184/19958943_853564164800896_1149186661201154117_n5968af57931e3.jpg)
![](https://s.0412.ua/s/28/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/002/184/20106403_853564244800888_8639765800558276073_n5968af6be2f32.jpg)
![](https://s.0412.ua/s/28/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/002/184/19989319_853564208134225_4521507631643131011_n5968af622711d.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...