![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:06, 14 липня 2017 р.
На Житомирщині колону паломників супроводжує поліція
Територією області відбувається піша хода римо-католицьких парафіян, які рухаються до м. Бердичева, де 15 та 16 липня відбудуться богослужіння з нагоди відзначення свята Матері Божої Святого Скапулярія. Поліцейські забезпечують безпеку учасників релігійного заходу та правопорядок.
Колони паломників до санктурії Матері Божої Бердичівської прибувають до м. Бердичева з Хмельниччини, Київщини, Вінниччини, а також з Баранівського, Романівського районів, міст Коростишева та Андрушівки Житомирщини. Очікувана кількість учасників - близько 5 тисяч вірян.
Нині поліцейські супроводжують вірян територією області для забезпечення їх безпеки на дорогах, а також попередження будь-яких порушень.
Також правоохоронці посилять заходи безпеки безпосередньо 15-16 липня у м. Бердичеві. Під час дводенних богослужінь правопорядок забезпечуватимуть близько 100 працівників поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...