18:00
24 липня
Вчора в Житомирі сталася ДТП.
Як повідомили 0412.in.ua у прес-службі УДАЇ в Житомирській області, близько 13.00 24 липня по вулиці В.Бердичівській, водій автомобіля Пежо, 28-річний житель обласного центру, наїхав на пішохода, 88-річну жительку м. Житомира, яка перетинала проїзну частину поза пішохідним переходом.
Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та доставлена до медичного закладу. За фактом ДТП триває перевірка.